1000₺ ve Üzeri Kargo Bedava

TESLİMAT VE İADE BİLGİLERİ

 

 

Teslimat:

Siparişler 3-7 iş günü içerisinde yurtiçi kargo ile gönderilmektedir. Siparişlerinizi kargo bilgisini hem mail hem yurtiçi kargodan gelen sms ile takibini yapmanız ve kargonuzu teslim almam alıcının sorumluluğundadır.


İade:

Küpe, piercing, tragus gibi deri altına temas eden ürünler tüketici kanununda da belirtildiği üzere tek kullanımlık ürünler olup, kan yoluyla bulaşan ve tedavisi olmayan hastalıklar sebebi ile kesinlikle iade alınmamaktadır. 

Müşterilerimiz kargo paketlerini, kargo görevlisi yanında açmakla yükümlüdür. Kargoda oluşan zararlardan kargo firması sorumludur. 

SATICI TARAFINDAN DEFOLU,AYIPLI YADA KUSURLU ÜRÜN GÖNDERİMİ OLMADIĞI TAKTİRDE KARGO ÜCRETİ ALICI'YA AİTTİR.

 

ÜRÜN ALICI'YA TESLİM EDİLDİKTEN SONRA HERHANGİ BİR SEBEP İLE DEĞİŞİM VEYA İADE TALEPLERİNDE; ÜRÜN AMBALAJI,KUTUSU İLE SATICI'YA EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİLMELİDİR.AKSİ TAKTİRDE BU NİTELİKLERE UYMAYAN İADE VE DEĞİŞİMLER SATICI TARAFINDAN KABUL EDİLMEME HAKKINA SAHİPTİR.

 

Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. 

 

Ürünlerimizde değişim seçeneği bulunmamaktadır. İade ettikten sonra dilediğiniz ürünü yeniden sipariş verebilirsiniz.

 


 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR